Pratisyen Dr. Hikmet Çolak İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Temel Bilim olarak görev yapmakta olan Pratisyen Dr. Hikmet Çolak iletişim bilgilerini, Pratisyen Dr. Hikmet Çolak adresi, Temel Bilim Pratisyen Dr. Hikmet Çolak telefonu, Temel Bilim Pratisyen Dr. Hikmet Çolak internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Pratisyen Dr. Hikmet Çolak Söğüt Sağlık Ocağı / Bilecik adresinde Temel Bilim olarak çalışmaktadır.

Temel Bilim Pratisyen Dr. Hikmet Çolak telefon numarası 0228 361 30 08 , faks numarası ise Bulunamadı

Ayrıca Temel Bilim Pratisyen Dr. Hikmet Çolak e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Temel Bilim Pratisyen Dr. Hikmet Çolak İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Bilecik ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Bilecik‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Temel Bilim olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Temel Bilim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Pratisyen Dr. Hakan Alpar İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler