Doç. Dr. Erol Göka İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan Doç. Dr. Erol Göka iletişim bilgilerini, Doç. Dr. Erol Göka adresi, Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Erol Göka telefonu, Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Erol Göka internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Doç. Dr. Erol Göka Ankara Numune Eğitim Araştırma Hast. Ülkü Mah. Talatpaşa Bulvarı No:5 06100 Altındağ / Ankara adresinde Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Erol Göka telefon numarası 0.312.508 40 00 , faks numarası ise 0.312.311 43 40

Ayrıca Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Erol Göka e posta yoluyla erolgoka@erolgoka.com e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Erol Göka İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Ankara‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Dr. Berna Arapaslan İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler