Uzman Dr. Işıl Yıldız İletişim Bilgileri

Doktorhekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Radyoloji Röntgen Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Işıl Yıldız iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Işıl Yıldız adresi, Radyoloji Röntgen Uzmanı Uzman Dr. Işıl Yıldız telefonu, Radyoloji Röntgen Uzmanı Uzman Dr. Işıl Yıldız internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Işıl Yıldız Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve Araştırma Merkezi Dadaloğlu Mah.2591 Sok. No:4/A 01250 Yüreğir / Adana adresinde Radyoloji Röntgen Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Radyoloji Röntgen Uzmanı Uzman Dr. Işıl Yıldız telefon numarası 0.322.327 27 27, faks numarası ise Bulunamadı 

Ayrıca Radyoloji Röntgen Uzmanı Uzman Dr. Işıl Yıldız e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Radyoloji Röntgen Uzmanı Uzman Dr. Işıl Yıldız İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adana ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Adana sayfamızı ziyaret ediniz.

Radyoloji Röntgen Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Radyoloji Röntgen Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. İbrahim Ezdar İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Antalya, Antalya Çocuk Hastalıkları Uzmanı ofisi ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kategoriler
Advertorial

Warning: fopen(cache/a37dd134a404eea216bcd6653add6a51.sioturkey) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doktoril/public_html/wp-content/themes/sorguxiki/footer.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/doktoril/public_html/wp-content/themes/sorguxiki/footer.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/doktoril/public_html/wp-content/themes/sorguxiki/footer.php on line 42