Dr. Avni Hakan Ölmeztürk İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Plastik Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmakta olan Dr. Avni Hakan Ölmeztürk iletişim bilgilerini, Dr. Avni Hakan Ölmeztürk adresi, Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Avni Hakan Ölmeztürk telefonu, Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Avni Hakan Ölmeztürk internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Dr. Avni Hakan Ölmeztürk Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı 32260 / Isparta adresinde Plastik Cerrahi Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Avni Hakan Ölmeztürk telefon numarası 0 246 211 21 98 – 211 32 36 , faks numarası ise 0 246 237 11 65 – 237 02 40

Ayrıca Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Avni Hakan Ölmeztürk e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Avni Hakan Ölmeztürk İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Isparta ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Isparta‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Plastik Cerrahi Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Plastik Cerrahi Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Op. Dr. Alper Tuncel İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler