Uzman Dr. Hakan Cingil İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Patoloji ve Sitoloji Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Hakan Cingil iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Hakan Cingil adresi, Patoloji ve Sitoloji Uzmanı Uzman Dr. Hakan Cingil telefonu, Patoloji ve Sitoloji Uzmanı Uzman Dr. Hakan Cingil internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Hakan Cingil Medicana Bahçelievler Hast. Eski Londra Asfaltı No:2 Pk.34180 / İSTANBUL adresinde Patoloji ve Sitoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Patoloji ve Sitoloji Uzmanı Uzman Dr. Hakan Cingil telefon numarası 0.212.449 14 49 , faks numarası ise Bulunamadı

Ayrıca Patoloji ve Sitoloji Uzmanı Uzman Dr. Hakan Cingil e posta yoluyla info@medicanahastaneleri.com e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Patoloji ve Sitoloji Uzmanı Uzman Dr. Hakan Cingil İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İSTANBUL ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İSTANBUL‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Patoloji ve Sitoloji Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Patoloji ve Sitoloji Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Hasan Basri Şener İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler