Prof. Dr. Hakan Kınık İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Hakan Kınık iletişim bilgilerini, Prof. Dr. Hakan Kınık adresi, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Hakan Kınık telefonu, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Hakan Kınık internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Prof. Dr. Hakan Kınık Ankara Üniv. Tıp Fak.Ortopedi Ve Travmatoloji Anabilim Dalı İbni Sina Has. Ek Bina (İdari Bloklar) K-Blok-Kat:1 Pk: 06100 / Ankara adresinde Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Hakan Kınık telefon numarası 0 312 508 31 96 , faks numarası ise 0 312 311 25 22

Ayrıca Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Hakan Kınık e posta yoluyla hhkinik@gmail.com e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Hakan Kınık İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Ankara‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Prof. Dr. Haydar Demirel İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler