Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu iletişim bilgilerini, Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu adresi, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu telefonu, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu Özel Akay Hastanesi Akay Cad. Büklüm Sk. No:4 Kavaklıdere 06660 / Ankara adresinde Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu telefon numarası 0.312.416 50 50 , faks numarası ise 0.312.416 50 51

Ayrıca Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu e posta yoluyla sehirliogluali@yahoo.com e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Ankara‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Op. Dr. Burak Atalay İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler