Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/doktoril/public_html/wp-content/plugins/wptouch-pro/themes/dump.php/readme.txt) is not within the allowed path(s): (/home/doktoril:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/doktoril/public_html/wp-content/plugins/wptouch-pro/include/classes/wptouch-pro.php on line 1512
Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. İlker Özsüt Adresi ve Telefonu | Doktorİletişim.com - Doktor Rehberiniz | Doktor İletişim

Op. Dr. İlker Özsüt İletişim Bilgileri

Doktorhekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapmakta olan Op. Dr. İlker Özsüt iletişim bilgilerini, Op. Dr. İlker Özsüt adresi, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. İlker Özsüt telefonu, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. İlker Özsüt internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Op. Dr. İlker Özsüt İzmir / İzmir adresinde Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. İlker Özsüt telefon numarası 0 232 464 79 79, faks numarası ise 0.286.213 69 01 

Ayrıca Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. İlker Özsüt e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. İlker Özsüt İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İzmir ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İzmir sayfamızı ziyaret ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Işın Karaaslan İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde en iyi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, İstanbul ve İstanbul Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı ofisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategoriler
Advertorial