Prof. Dr. Erhan Özdiler İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Ortodontist olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Erhan Özdiler iletişim bilgilerini, Prof. Dr. Erhan Özdiler adresi, Ortodontist Prof. Dr. Erhan Özdiler telefonu, Ortodontist Prof. Dr. Erhan Özdiler internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Prof. Dr. Erhan Özdiler Bülten Sk. No : 8/6 Kavaklıdere / Ankara adresinde Ortodontist olarak çalışmaktadır.

Ortodontist Prof. Dr. Erhan Özdiler telefon numarası 0.312.427 4767 , faks numarası ise 0.312.427 3035

Ayrıca Ortodontist Prof. Dr. Erhan Özdiler e posta yoluyla ozdiler@gmail.com e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Ortodontist Prof. Dr. Erhan Özdiler İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Ankara‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Ortodontist olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Ortodontist sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Dr. Erdal Deniz İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler