Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/doktoril/public_html/wp-content/plugins/wptouch-pro/themes/dump.php/readme.txt) is not within the allowed path(s): (/home/doktoril:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/doktoril/public_html/wp-content/plugins/wptouch-pro/include/classes/wptouch-pro.php on line 1512
Ortodontist Prof. Dr. Erhan Özdiler Adresi ve Telefonu | Doktorİletişim.com - Doktor Rehberiniz | Doktor İletişim

Prof. Dr. Erhan Özdiler İletişim Bilgileri

Doktorhekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Ortodontist olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Erhan Özdiler iletişim bilgilerini, Prof. Dr. Erhan Özdiler adresi, Ortodontist Prof. Dr. Erhan Özdiler telefonu, Ortodontist Prof. Dr. Erhan Özdiler internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Prof. Dr. Erhan Özdiler Bülten Sk. No : 8/6 Kavaklıdere / Ankara adresinde Ortodontist olarak çalışmaktadır.

Ortodontist Prof. Dr. Erhan Özdiler telefon numarası 0.312.427 4767, faks numarası ise 0.312.427 3035 

Ayrıca Ortodontist Prof. Dr. Erhan Özdiler e posta yoluyla ozdiler@gmail.com e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Ortodontist Prof. Dr. Erhan Özdiler İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Ankara sayfamızı ziyaret ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ortodontist olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Ortodontist sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Doç. Dr. Ertan Müderris İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Adana, Adana Ortodontist ofisi ve Doç. Dr. Ertan Müderris adres hakkında bilgiler verilmektedir.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategoriler
Advertorial