Dt. Fakir Uzdil İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Ortodontist olarak görev yapmakta olan Dt. Fakir Uzdil iletişim bilgilerini, Dt. Fakir Uzdil adresi, Ortodontist Dt. Fakir Uzdil telefonu, Ortodontist Dt. Fakir Uzdil internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Dt. Fakir Uzdil Ç.Ü.D.H.F. Ortodonti Abd / Adana adresinde Ortodontist olarak çalışmaktadır.

Ortodontist Dt. Fakir Uzdil telefon numarası 0 322 2331020 , faks numarası ise Bulunamadı

Ayrıca Ortodontist Dt. Fakir Uzdil e posta yoluyla fakiruzdil@yahoo.com e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Ortodontist Dt. Fakir Uzdil İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Adana ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Adana‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Ortodontist olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Ortodontist sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Dr. Erdal Deniz İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler