Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/doktoril/public_html/wp-content/plugins/wptouch-pro/themes/dump.php/readme.txt) is not within the allowed path(s): (/home/doktoril:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/doktoril/public_html/wp-content/plugins/wptouch-pro/include/classes/wptouch-pro.php on line 1512
Ortodontist Dt. Fakir Uzdil Adresi ve Telefonu | Doktorİletişim.com - Doktor Rehberiniz | Doktor İletişim

Dt. Fakir Uzdil İletişim Bilgileri

Doktorhekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Ortodontist olarak görev yapmakta olan Dt. Fakir Uzdil iletişim bilgilerini, Dt. Fakir Uzdil adresi, Ortodontist Dt. Fakir Uzdil telefonu, Ortodontist Dt. Fakir Uzdil internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Dt. Fakir Uzdil Ç.Ü.D.H.F. Ortodonti Abd / Adana adresinde Ortodontist olarak çalışmaktadır.

Ortodontist Dt. Fakir Uzdil telefon numarası 0 322 2331020, faks numarası ise Bulunamadı 

Ayrıca Ortodontist Dt. Fakir Uzdil e posta yoluyla fakiruzdil@yahoo.com e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Ortodontist Dt. Fakir Uzdil İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adana ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Adana sayfamızı ziyaret ediniz.

Ortodontist olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Ortodontist sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Prof. Dr. F. Fevzi Ersoy İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Antalya, Antalya Nefroloji Uzmanı ofisi ve en iyi Nefroloji Uzmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategoriler
Advertorial