Uzman Dr. Demet Yıldız İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Nöroloji Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Demet Yıldız iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Demet Yıldız adresi, Nöroloji Uzmanı Uzman Dr. Demet Yıldız telefonu, Nöroloji Uzmanı Uzman Dr. Demet Yıldız internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Demet Yıldız Bursa Şevket Yılmaz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad Yıldırım / Bursa adresinde Nöroloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Nöroloji Uzmanı Uzman Dr. Demet Yıldız telefon numarası 0.224.295 50 00 , faks numarası ise 0.224.294 44 99

Ayrıca Nöroloji Uzmanı Uzman Dr. Demet Yıldız e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Nöroloji Uzmanı Uzman Dr. Demet Yıldız İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Bursa ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Bursa‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Nöroloji Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Nöroloji Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Dilek Gibyeli Genek İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler