Prof. Dr. Adnan Yüksel İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Nöroloji Uzmanı olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Adnan Yüksel iletişim bilgilerini, Prof. Dr. Adnan Yüksel adresi, Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Adnan Yüksel telefonu, Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Adnan Yüksel internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Prof. Dr. Adnan Yüksel Memorial Hastahaneleri / İstanbul adresinde Nöroloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Adnan Yüksel telefon numarası 0 212) 444 78 88 , faks numarası ise Bulunamadı

Ayrıca Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Adnan Yüksel e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Adnan Yüksel İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İstanbul‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Nöroloji Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Nöroloji Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Bülent Madi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kategoriler