Dr. Hakan Levent Gül İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Nöroloji Uzmanı olarak görev yapmakta olan Dr. Hakan Levent Gül iletişim bilgilerini, Dr. Hakan Levent Gül adresi, Nöroloji Uzmanı Dr. Hakan Levent Gül telefonu, Nöroloji Uzmanı Dr. Hakan Levent Gül internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Dr. Hakan Levent Gül Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şemsi Denizer Cad. E-5 Karayolu Cevizli Mevkii 34890 Kartal / İSTANBUL adresinde Nöroloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Nöroloji Uzmanı Dr. Hakan Levent Gül telefon numarası 0.216.441 39 00 , faks numarası ise 0.216.352 00 83

Ayrıca Nöroloji Uzmanı Dr. Hakan Levent Gül e posta yoluyla hakan.gul@sbkeah.gov.tr e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Nöroloji Uzmanı Dr. Hakan Levent Gül İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İSTANBUL ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İSTANBUL‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Nöroloji Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Nöroloji Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Dr. Hatice Döner İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler