Dr. Gülşen Babacan Yıldız İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Nöroloji Uzmanı olarak görev yapmakta olan Dr. Gülşen Babacan Yıldız iletişim bilgilerini, Dr. Gülşen Babacan Yıldız adresi, Nöroloji Uzmanı Dr. Gülşen Babacan Yıldız telefonu, Nöroloji Uzmanı Dr. Gülşen Babacan Yıldız internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Dr. Gülşen Babacan Yıldız Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakt. Hastanesi Adnan Menderes Bulvarı Vatan Cad. 34093 Fatih / İstanbul adresinde Nöroloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Nöroloji Uzmanı Dr. Gülşen Babacan Yıldız telefon numarası 0.212.453 17 00 , faks numarası ise 0.212.621 75 80

Ayrıca Nöroloji Uzmanı Dr. Gülşen Babacan Yıldız e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Nöroloji Uzmanı Dr. Gülşen Babacan Yıldız İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İstanbul‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Nöroloji Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Nöroloji Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Dr. Elvin Nıftalıyev İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler