Uzman Dr. Alper Azak İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Nefroloji Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Alper Azak iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Alper Azak adresi, Nefroloji Uzmanı Uzman Dr. Alper Azak telefonu, Nefroloji Uzmanı Uzman Dr. Alper Azak internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Alper Azak Balıkesir Devlet Hastanesi Atatürk Mah. 10000 / Balıkesir adresinde Nefroloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Nefroloji Uzmanı Uzman Dr. Alper Azak telefon numarası 0.266.245 90 20-21 , faks numarası ise 0.266.244 41 09

Ayrıca Nefroloji Uzmanı Uzman Dr. Alper Azak e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Nefroloji Uzmanı Uzman Dr. Alper Azak İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Balıkesir ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Balıkesir‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Nefroloji Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Nefroloji Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Dr. Atilla Bulur İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler