Op. Dr. Kazım Bozdemir İletişim Bilgileri

Doktorhekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Kulak Burun Boğaz Uzmanı olarak görev yapmakta olan Op. Dr. Kazım Bozdemir iletişim bilgilerini, Op. Dr. Kazım Bozdemir adresi, Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Kazım Bozdemir telefonu, Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Kazım Bozdemir internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Op. Dr. Kazım Bozdemir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hast. Bilkent Yolu No:3 / Ankara adresinde Kulak Burun Boğaz Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Kazım Bozdemir telefon numarası 0.312.291 25 25, faks numarası ise Bulunamadı 

Ayrıca Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Kazım Bozdemir e posta yoluyla info@ataturkhastanesi.gov.tr e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Kazım Bozdemir İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ankara ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Ankara sayfamızı ziyaret ediniz.

Kulak Burun Boğaz Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Kulak Burun Boğaz Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. İbrahim Ezdar İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Antalya, Antalya Çocuk Hastalıkları Uzmanı ofisi ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kategoriler
Advertorial

Warning: fopen(cache/ed92fca53502857edd0cd0321b457bcb.sioturkey) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doktoril/public_html/wp-content/themes/sorguxiki/footer.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/doktoril/public_html/wp-content/themes/sorguxiki/footer.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/doktoril/public_html/wp-content/themes/sorguxiki/footer.php on line 42