Uzman Dr. Abdülmelik Yıldız İletişim Bilgileri

Doktorhekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Kardiyoloji Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Abdülmelik Yıldız iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Abdülmelik Yıldız adresi, Kardiyoloji Uzmanı Uzman Dr. Abdülmelik Yıldız telefonu, Kardiyoloji Uzmanı Uzman Dr. Abdülmelik Yıldız internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Abdülmelik Yıldız Balat Hast. Demirhisar Cad. No:46/48 Ayvansaray Balat / İstanbul adresinde Kardiyoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Kardiyoloji Uzmanı Uzman Dr. Abdülmelik Yıldız telefon numarası 0.212.491 00 00, faks numarası ise 0.212.635 90 80 

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca Kardiyoloji Uzmanı Uzman Dr. Abdülmelik Yıldız e posta yoluyla info@balathastanesi.com.tr e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Kardiyoloji Uzmanı Uzman Dr. Abdülmelik Yıldız İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İstanbul sayfamızı ziyaret ediniz.

Kardiyoloji Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Kardiyoloji Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Pratisyen Dr. Abdullah Yüce İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde en iyi Temel Bilim, Nevşehir ve Nevşehir Temel Bilim ofisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategoriler
Advertorial