Prof. Dr. Hüseyin Uyarel İletişim Bilgileri

Doktorhekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Kardiyoloji Uzmanı olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Hüseyin Uyarel iletişim bilgilerini, Prof. Dr. Hüseyin Uyarel adresi, Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Uyarel telefonu, Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Uyarel internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Prof. Dr. Hüseyin Uyarel Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakt. Hastanesi Adnan Menderes Bulvarı Vatan Cad. 34093 Fatih / İSTANBUL adresinde Kardiyoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Uyarel telefon numarası 0.212.453 17 00, faks numarası ise 0.212.572 92 22 

Ayrıca Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Uyarel e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Uyarel İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İSTANBUL ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İSTANBUL sayfamızı ziyaret ediniz.

Kardiyoloji Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Kardiyoloji Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Op. Dr. Hakan Gündoğan İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde en iyi Estetik Ve Plastik Cerrahi Uzmanı, Estetik Ve Plastik Cerrahi Uzmanı ve Estetik Ve Plastik Cerrahi Uzmanı muayenehane hakkında bilgiler verilmektedir.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kategoriler
Advertorial

Warning: fopen(cache/696f9d6f9b7dbcfe3e850fe675666363.sioturkey) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doktoril/public_html/wp-content/themes/sorguxiki/footer.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/doktoril/public_html/wp-content/themes/sorguxiki/footer.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/doktoril/public_html/wp-content/themes/sorguxiki/footer.php on line 42