Prof. Dr. Bahadır Dağdeviren İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Kardiyoloji Uzmanı olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Bahadır Dağdeviren iletişim bilgilerini, Prof. Dr. Bahadır Dağdeviren adresi, Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Bahadır Dağdeviren telefonu, Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Bahadır Dağdeviren internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Prof. Dr. Bahadır Dağdeviren Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi / İstanbul adresinde Kardiyoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Bahadır Dağdeviren telefon numarası 0.216. , faks numarası ise Bulunamadı

Ayrıca Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Bahadır Dağdeviren e posta yoluyla bdagdeviren@marmarahst.com e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Bahadır Dağdeviren İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İstanbul‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Kardiyoloji Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Kardiyoloji Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Bülent Gürçay İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler