Uzman Dr. Kırhan Gençosmanoğlu İletişim Bilgileri

Doktorhekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Kırhan Gençosmanoğlu iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Kırhan Gençosmanoğlu adresi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Kırhan Gençosmanoğlu telefonu, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Kırhan Gençosmanoğlu internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Kırhan Gençosmanoğlu Ardeşen Devlet Hastanesi / Rize adresinde Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Kırhan Gençosmanoğlu telefon numarası 0464 715 23 10, faks numarası ise Bulunamadı 

Ayrıca Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Kırhan Gençosmanoğlu e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Kırhan Gençosmanoğlu İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Rize ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Rize sayfamızı ziyaret ediniz.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. İbrahim Ezdar İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Antalya, Antalya Çocuk Hastalıkları Uzmanı ofisi ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategoriler
Advertorial