Uzman Dr. Hasene Özçam İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Hasene Özçam iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Hasene Özçam adresi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Hasene Özçam telefonu, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Hasene Özçam internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Hasene Özçam Ssk Göztepe Hastanesi / İstanbul adresinde Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Hasene Özçam telefon numarası 0216 566 40 00 , faks numarası ise Bulunamadı

Ayrıca Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Hasene Özçam e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Hasene Özçam İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İstanbul‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Hasan Işıner İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler