Uzman Dr. Hakan Timur İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Hakan Timur iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Hakan Timur adresi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Hakan Timur telefonu, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Hakan Timur internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Hakan Timur Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Doğum Eğitim ve Araştırma Hastanesi / ANKARA adresinde Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Hakan Timur telefon numarası 0.312.306 50 00 , faks numarası ise 0.312.312 49 31

Ayrıca Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Hakan Timur e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Hakan Timur İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

ANKARA ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen ANKARA‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Ahmet Kale İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kategoriler