Uzman Dr. Duygu Özkale İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Duygu Özkale iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Duygu Özkale adresi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Duygu Özkale telefonu, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Duygu Özkale internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Duygu Özkale Zekai Tahir Burak Doğumevi / Ankara adresinde Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Duygu Özkale telefon numarası 0312 310 31 00 , faks numarası ise Bulunamadı

Ayrıca Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Duygu Özkale e posta yoluyla ozkale.d@mynet.com e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Duygu Özkale İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Ankara‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Deniz Yazar Keskin İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler