Uzman Dr. Aykut Güler İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Aykut Güler iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Aykut Güler adresi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Aykut Güler telefonu, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Aykut Güler internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Aykut Güler Ssk Burdur Hastanesi / Burdur adresinde Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Aykut Güler telefon numarası 0248 242 88 12 , faks numarası ise Bulunamadı

Ayrıca Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Aykut Güler e posta yoluyla aykutguler64@hotmail.com e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Uzman Dr. Aykut Güler İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Burdur ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Burdur‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Ahmet Kale İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler