Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz iletişim bilgilerini, Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz adresi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz telefonu, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri / İzmir adresinde Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz telefon numarası 0 232 388 19 63 / 300 , faks numarası ise Bulunamadı

Ayrıca Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz e posta yoluyla huseyin.yilmaz@ege.edu.tr e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İzmir ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İzmir‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Ahmet Kale İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kategoriler