Prof. Dr. Gökhan Bayhan İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Gökhan Bayhan iletişim bilgilerini, Prof. Dr. Gökhan Bayhan adresi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Gökhan Bayhan telefonu, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Gökhan Bayhan internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Prof. Dr. Gökhan Bayhan Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı 32260 / Isparta adresinde Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Gökhan Bayhan telefon numarası 0 246 211 21 98 – 211 32 36 , faks numarası ise 0 246 237 11 65 – 237 02 40

Ayrıca Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Gökhan Bayhan e posta yoluyla gkbayhan@gmail.com e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Gökhan Bayhan İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Isparta ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Isparta‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Ahmet Kale İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler