Op. Dr. Hüseyin Halilzade İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmakta olan Op. Dr. Hüseyin Halilzade iletişim bilgilerini, Op. Dr. Hüseyin Halilzade adresi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Hüseyin Halilzade telefonu, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Hüseyin Halilzade internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Op. Dr. Hüseyin Halilzade Prof. Dr. Celal Ertuğ Etimesgut İlçe Devlet Hastanesi İstasyon Mh. Leylak Cd. Ulubatlı Hasan Sk. No. 5 Etimesgut / ANKARA adresinde Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Hüseyin Halilzade telefon numarası 0.312.293 30 00 , faks numarası ise 0.312.243 16 42

Ayrıca Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Hüseyin Halilzade e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Hüseyin Halilzade İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

ANKARA ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen ANKARA‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Hasan Işıner İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler