Op. Dr. Havva Pars Ağargün İletişim Bilgileri

Doktorhekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmakta olan Op. Dr. Havva Pars Ağargün iletişim bilgilerini, Op. Dr. Havva Pars Ağargün adresi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Havva Pars Ağargün telefonu, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Havva Pars Ağargün internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Op. Dr. Havva Pars Ağargün Sur Hast. Namık Kemal Mah. Cengiz Topel Cad. No:90 Ümraniye / İstanbul adresinde Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Havva Pars Ağargün telefon numarası 0.216.481 99 55 (3 hat), faks numarası ise 0.216.481 99 58 

Ayrıca Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Havva Pars Ağargün e posta yoluyla hagargün@surhastanesi.com e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Havva Pars Ağargün İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İstanbul sayfamızı ziyaret ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Pratisyen Dr. Güler Yıldız İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde en iyi Temel Bilim, Kayseri ve Kayseri Temel Bilim ofisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategoriler
Advertorial