Op. Dr. Ayşe İrteş İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmakta olan Op. Dr. Ayşe İrteş iletişim bilgilerini, Op. Dr. Ayşe İrteş adresi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ayşe İrteş telefonu, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ayşe İrteş internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Op. Dr. Ayşe İrteş Adana Devlet Hastanesi Seyhan Mah. Hasan Şaş Blv Yüreğir / Adana adresinde Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ayşe İrteş telefon numarası 0 322 321 57 52 , faks numarası ise 0 322 322 83 30

Ayrıca Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ayşe İrteş e posta yoluyla info@adanadh.saglik.gov.tr e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ayşe İrteş İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Adana ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Adana‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Ahmet Kale İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler