Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/doktoril/public_html/wp-content/plugins/wptouch-pro/themes/dump.php/readme.txt) is not within the allowed path(s): (/home/doktoril:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/doktoril/public_html/wp-content/plugins/wptouch-pro/include/classes/wptouch-pro.php on line 1512
Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ayşe İrteş Adresi ve Telefonu | Doktorİletişim.com - Doktor Rehberiniz | Doktor İletişim

Op. Dr. Ayşe İrteş İletişim Bilgileri

Doktorhekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmakta olan Op. Dr. Ayşe İrteş iletişim bilgilerini, Op. Dr. Ayşe İrteş adresi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ayşe İrteş telefonu, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ayşe İrteş internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Op. Dr. Ayşe İrteş Adana Devlet Hastanesi Seyhan Mah. Hasan Şaş Blv Yüreğir / Adana adresinde Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ayşe İrteş telefon numarası 0 322 321 57 52, faks numarası ise 0 322 322 83 30 

Ayrıca Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ayşe İrteş e posta yoluyla info@adanadh.saglik.gov.tr e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ayşe İrteş İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Adana ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Adana sayfamızı ziyaret ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Pratisyen Dr. Abdullah Yüce İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde en iyi Temel Bilim, Nevşehir ve Nevşehir Temel Bilim ofisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategoriler
Advertorial