Op. Dr. Ahmet Özkan İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmakta olan Op. Dr. Ahmet Özkan iletişim bilgilerini, Op. Dr. Ahmet Özkan adresi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ahmet Özkan telefonu, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ahmet Özkan internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Op. Dr. Ahmet Özkan Adana Ssk Doğum Evi / Adana adresinde Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ahmet Özkan telefon numarası 0 322 431 60 01 , faks numarası ise 0 322 431 51 51

Ayrıca Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ahmet Özkan e posta yoluyla kaanahmet@hotmail. com e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ahmet Özkan İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Adana ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Adana‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Ahmet Kale İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler