Dr. Barış Korkmaz İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmakta olan Dr. Barış Korkmaz iletişim bilgilerini, Dr. Barış Korkmaz adresi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Dr. Barış Korkmaz telefonu, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Dr. Barış Korkmaz internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Dr. Barış Korkmaz Bursa Şevket Yılmaz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad Yıldırım / Bursa adresinde Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Dr. Barış Korkmaz telefon numarası 0.224.295 50 00 , faks numarası ise 0.224.294 44 99

Ayrıca Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Dr. Barış Korkmaz e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Dr. Barış Korkmaz İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Bursa ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Bursa‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Deniz Yazar Keskin İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler