Doç. Dr. Arda Lembet İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmakta olan Doç. Dr. Arda Lembet iletişim bilgilerini, Doç. Dr. Arda Lembet adresi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Arda Lembet telefonu, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Arda Lembet internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Doç. Dr. Arda Lembet Bağdat Cad. No: 323/A-9 / Erenköy / İstanbul adresinde Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Arda Lembet telefon numarası 0.216.3026161 , faks numarası ise 0.216.3026162

Ayrıca Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Arda Lembet e posta yoluyla arda.lembet@femical.com.tr e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Arda Lembet İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İstanbul‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Ahmet Kale İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler