Prof. Dr. Emin Özmert İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Göz Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Emin Özmert iletişim bilgilerini, Prof. Dr. Emin Özmert adresi, Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Emin Özmert telefonu, Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Emin Özmert internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Prof. Dr. Emin Özmert Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi / Ankara adresinde Göz Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Emin Özmert telefon numarası 0 312 595 71 02 , faks numarası ise Bulunamadı

Ayrıca Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Emin Özmert e posta yoluyla eozmert@superonline.com e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Emin Özmert İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Ankara‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Göz Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Göz Hastalıkları Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Op. Dr. Adil Tekin İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler