Dr. Ali Eren İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Göz Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan Dr. Ali Eren iletişim bilgilerini, Dr. Ali Eren adresi, Göz Hastalıkları Uzmanı Dr. Ali Eren telefonu, Göz Hastalıkları Uzmanı Dr. Ali Eren internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Dr. Ali Eren Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Şemsi Denizer Cad. E-5 Karayolu Cevizli Mevkii 34890 Kartal / İstanbul adresinde Göz Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Göz Hastalıkları Uzmanı Dr. Ali Eren telefon numarası 0.216.441 39 00 , faks numarası ise 0.216.352 00 83

Ayrıca Göz Hastalıkları Uzmanı Dr. Ali Eren e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Göz Hastalıkları Uzmanı Dr. Ali Eren İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İstanbul‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Göz Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Göz Hastalıkları Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Op. Dr. Adil Tekin İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kategoriler