Uzman Dr. Hüseyin Çakmak İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Hüseyin Çakmak iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Hüseyin Çakmak adresi, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Hüseyin Çakmak telefonu, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Hüseyin Çakmak internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Hüseyin Çakmak Ankara Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi / Ankara adresinde Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Hüseyin Çakmak telefon numarası 0 312 336 09 09 , faks numarası ise 0 312 345 49 79

Ayrıca Göğüs Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Hüseyin Çakmak e posta yoluyla cakmak1huseyin@hotmail.com e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Hüseyin Çakmak İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Ankara‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Göğüs Hastalıkları Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Dr. Fatma Ulus Güner İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler