Uzman Dr. Hasan Tütüncüler İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Hasan Tütüncüler iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Hasan Tütüncüler adresi, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Hasan Tütüncüler telefonu, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Hasan Tütüncüler internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Hasan Tütüncüler Çanakkale Devlet Hastanesi İnönü Cad. 17100 / ÇANAKKALE adresinde Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Hasan Tütüncüler telefon numarası 0.286.217 10 98 , faks numarası ise 0.286.213 69 01

Ayrıca Göğüs Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Hasan Tütüncüler e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Hasan Tütüncüler İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

ÇANAKKALE ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen ÇANAKKALE‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Göğüs Hastalıkları Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Hüseyin Çakmak İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler