Prof. Dr. Ali Fuat Kalyoncu İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Ali Fuat Kalyoncu iletişim bilgilerini, Prof. Dr. Ali Fuat Kalyoncu adresi, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ali Fuat Kalyoncu telefonu, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ali Fuat Kalyoncu internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Prof. Dr. Ali Fuat Kalyoncu Hacettepe Üni. Göğüs Hast. Anabilim Dalı / Ankara adresinde Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ali Fuat Kalyoncu telefon numarası 0312 305 17 21 – 0 312 305 15 31 , faks numarası ise 0 312 310 08 09

Ayrıca Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ali Fuat Kalyoncu e posta yoluyla kalyon@ada.net.tr e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ali Fuat Kalyoncu İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Ankara‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Göğüs Hastalıkları Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Didem Görgün İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kategoriler