Op. Dr. Hamidiye Saygın İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Göğüs Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapmakta olan Op. Dr. Hamidiye Saygın iletişim bilgilerini, Op. Dr. Hamidiye Saygın adresi, Göğüs Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Hamidiye Saygın telefonu, Göğüs Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Hamidiye Saygın internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Op. Dr. Hamidiye Saygın Ankara Numune Eğitim Araştırma Hast. Ülkü Mah. Talatpaşa Bulvarı No:5 06100 Altındağ / Ankara adresinde Göğüs Cerrahisi Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Göğüs Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Hamidiye Saygın telefon numarası 0.312.508 40 00 , faks numarası ise 0.312.311 43 40

Ayrıca Göğüs Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Hamidiye Saygın e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Göğüs Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Hamidiye Saygın İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Ankara‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Göğüs Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Göğüs Cerrahisi Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Prof. Dr. Ahmet Çekirdekçi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler