Dr. Hakan Minbay İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Göğüs Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapmakta olan Dr. Hakan Minbay iletişim bilgilerini, Dr. Hakan Minbay adresi, Göğüs Cerrahisi Uzmanı Dr. Hakan Minbay telefonu, Göğüs Cerrahisi Uzmanı Dr. Hakan Minbay internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Dr. Hakan Minbay Bursa Devlet Hast. Hastu Yurdu Cad. No:31 Tophane / Osmangazi / BURSA adresinde Göğüs Cerrahisi Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Göğüs Cerrahisi Uzmanı Dr. Hakan Minbay telefon numarası 0.224.280 28 00 , faks numarası ise 0.224.220 00 20

Ayrıca Göğüs Cerrahisi Uzmanı Dr. Hakan Minbay e posta yoluyla info@bdh16.gov.tr e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Göğüs Cerrahisi Uzmanı Dr. Hakan Minbay İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

BURSA ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen BURSA‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Göğüs Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Göğüs Cerrahisi Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Op. Dr. Hamidiye Saygın İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler