Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/doktoril/public_html/wp-content/plugins/wptouch-pro/themes/dump.php/readme.txt) is not within the allowed path(s): (/home/doktoril:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/doktoril/public_html/wp-content/plugins/wptouch-pro/include/classes/wptouch-pro.php on line 1512
Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Çağatay Gürkök Adresi ve Telefonu | Doktorİletişim.com - Doktor Rehberiniz | Doktor İletişim

Op. Dr. Mehmet Çağatay Gürkök İletişim Bilgileri

Doktorhekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmakta olan Op. Dr. Mehmet Çağatay Gürkök iletişim bilgilerini, Op. Dr. Mehmet Çağatay Gürkök adresi, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Çağatay Gürkök telefonu, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Çağatay Gürkök internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Op. Dr. Mehmet Çağatay Gürkök Gözde Kışla Tıp Merkezi / Malatya adresinde Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Çağatay Gürkök telefon numarası 0 422 325 92 92, faks numarası ise Bulunamadı 

Ayrıca Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Çağatay Gürkök e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Çağatay Gürkök İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Malatya ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Malatya sayfamızı ziyaret ediniz.

Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Genel Cerrahi Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Dr. Mücahit Altuntaş İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Ankara, Ankara Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı ofisi ve Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategoriler
Advertorial