Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/doktoril/public_html/wp-content/plugins/wptouch-pro/themes/dump.php/readme.txt) is not within the allowed path(s): (/home/doktoril:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/doktoril/public_html/wp-content/plugins/wptouch-pro/include/classes/wptouch-pro.php on line 1512
Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hayrettin Dizen Adresi ve Telefonu | Doktorİletişim.com - Doktor Rehberiniz | Doktor İletişim

Op. Dr. Hayrettin Dizen İletişim Bilgileri

Doktorhekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmakta olan Op. Dr. Hayrettin Dizen iletişim bilgilerini, Op. Dr. Hayrettin Dizen adresi, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hayrettin Dizen telefonu, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hayrettin Dizen internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Op. Dr. Hayrettin Dizen Ankara Numune Eğitim Araştırma Hast. Ülkü Mah. Talatpaşa Bulvarı No:5 06100 Altındağ / ANKARA adresinde Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hayrettin Dizen telefon numarası 0.312.444 62 92, faks numarası ise 0.312.311 43 40 

Ayrıca Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hayrettin Dizen e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hayrettin Dizen İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

ANKARA ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen ANKARA sayfamızı ziyaret ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Genel Cerrahi Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Op. Dr. Hakan Gündoğan İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde en iyi Estetik Ve Plastik Cerrahi Uzmanı, Estetik Ve Plastik Cerrahi Uzmanı ve Estetik Ve Plastik Cerrahi Uzmanı muayenehane hakkında bilgiler verilmektedir.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategoriler
Advertorial