Op. Dr. Evren Dilektaşlı İletişim Bilgileri

Doktorhekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmakta olan Op. Dr. Evren Dilektaşlı iletişim bilgilerini, Op. Dr. Evren Dilektaşlı adresi, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Evren Dilektaşlı telefonu, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Evren Dilektaşlı internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Op. Dr. Evren Dilektaşlı Bursa Şevket Yılmaz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad Yıldırım / Bursa adresinde Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Evren Dilektaşlı telefon numarası 0.224.295 50 00, faks numarası ise 0.224.294 44 99 

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Evren Dilektaşlı e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Evren Dilektaşlı İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Bursa ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Bursa sayfamızı ziyaret ediniz.

Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Genel Cerrahi Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Engin Kutay İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Antalya, Antalya Çocuk Hastalıkları Uzmanı ofisi ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Op. Dr. Evren Dilektaşlı İletişim Bilgileri için 1 cevap

  • ömer aygün der ki:

    sayın hocam merhaba ben 130 kg geliyorum hocam diyet yapamıyorum ve bir an önce mide ameliyatı olmak istiyorum her kıyafeti giymek her hareketi yapmak milletin öcü gibi bakmaları hakaretlerden bıktm hocam ne olur beni kurtarın yaşamak istiyorum insanca ne olur hocam yardımcı olun randevu alamıyorum saygılarımla………

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategoriler
Advertorial