Op. Dr. Evren Dilektaşlı İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmakta olan Op. Dr. Evren Dilektaşlı iletişim bilgilerini, Op. Dr. Evren Dilektaşlı adresi, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Evren Dilektaşlı telefonu, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Evren Dilektaşlı internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Op. Dr. Evren Dilektaşlı Bursa Şevket Yılmaz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad Yıldırım / Bursa adresinde Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Evren Dilektaşlı telefon numarası 0.224.295 50 00 , faks numarası ise 0.224.294 44 99

Ayrıca Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Evren Dilektaşlı e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Evren Dilektaşlı İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Bursa ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Bursa‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Genel Cerrahi Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Prof. Dr. Ertuğrul Ertaş İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler