Op. Dr. Baha Zengel İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmakta olan Op. Dr. Baha Zengel iletişim bilgilerini, Op. Dr. Baha Zengel adresi, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Baha Zengel telefonu, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Baha Zengel internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Op. Dr. Baha Zengel Sb. İzmir Eğitim Ve Araştırma Hastanesi / İzmir adresinde Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Baha Zengel telefon numarası 0 232 250 50 50 , faks numarası ise Bulunamadı

Ayrıca Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Baha Zengel e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Baha Zengel İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İzmir ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İzmir‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Genel Cerrahi Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Op. Dr. Dilek Işık İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler