Dr. Celal Ulaşoğlu İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Gastro Ent Uzmanı olarak görev yapmakta olan Dr. Celal Ulaşoğlu iletişim bilgilerini, Dr. Celal Ulaşoğlu adresi, Gastro Ent Uzmanı Dr. Celal Ulaşoğlu telefonu, Gastro Ent Uzmanı Dr. Celal Ulaşoğlu internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Dr. Celal Ulaşoğlu Gastromer Endoskop Tıp Merkezi / İstanbul adresinde Gastro Ent Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Gastro Ent Uzmanı Dr. Celal Ulaşoğlu telefon numarası 0 216 567 11 11 , faks numarası ise Bulunamadı

Ayrıca Gastro Ent Uzmanı Dr. Celal Ulaşoğlu e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Gastro Ent Uzmanı Dr. Celal Ulaşoğlu İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İstanbul‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Gastro Ent Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Gastro Ent Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Dr. Doğan Özkan İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler