Uzman Dr. Ali Şenol İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Ali Şenol iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Ali Şenol adresi, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı Uzman Dr. Ali Şenol telefonu, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı Uzman Dr. Ali Şenol internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Ali Şenol Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hast. Hacı Ömer Sabancı Cad. Seyhan 01160 / Adana adresinde Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı Uzman Dr. Ali Şenol telefon numarası 0.322. 227 20 06 , faks numarası ise 0.322.225 37 58

Ayrıca Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı Uzman Dr. Ali Şenol e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı Uzman Dr. Ali Şenol İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Adana ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Adana‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Dr. Bülent Yılmazer İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler