Uzman Dr. Hamdi Sözen İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Hamdi Sözen iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Hamdi Sözen adresi, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Hamdi Sözen telefonu, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Hamdi Sözen internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Hamdi Sözen Isparta Devlet Hastanesi / Isparta adresinde Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Hamdi Sözen telefon numarası 0 246 211 50 07 , faks numarası ise Bulunamadı

Ayrıca Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Hamdi Sözen e posta yoluyla hamdi.sozen@ispartadh.gov.tr e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Hamdi Sözen İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Isparta ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Isparta‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Dr. Bülent Aşkun İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler