Uzman Dr. Eda Kibar Çamurlu İletişim Bilgileri

Doktorhekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Eda Kibar Çamurlu iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Eda Kibar Çamurlu adresi, Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Eda Kibar Çamurlu telefonu, Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Eda Kibar Çamurlu internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Eda Kibar Çamurlu Menemen Devlet Hastanesi / İzmir adresinde Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Eda Kibar Çamurlu telefon numarası 0.232. 832 5859, faks numarası ise Bulunamadı 

Ayrıca Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Eda Kibar Çamurlu e posta yoluyla edakibar@gmail.com e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Eda Kibar Çamurlu İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

İzmir ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen İzmir sayfamızı ziyaret ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Doç. Dr. Erdem Diker İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Ankara, Ankara Kardiyoloji Uzmanı ofisi ve Doç. Dr. Erdem Diker adres hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategoriler
Advertorial