Uzman Dr. Aydın Kelkit İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Aydın Kelkit iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Aydın Kelkit adresi, Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Aydın Kelkit telefonu, Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Aydın Kelkit internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Aydın Kelkit Sivas Sultan 1. İzzettin Keykavus Devlet Hastanesi / Sivas adresinde Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Aydın Kelkit telefon numarası 0346 221 60 10 , faks numarası ise Bulunamadı

Ayrıca Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Aydın Kelkit e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Aydın Kelkit İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Sivas ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Sivas‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Dr. Aslıhan Yonca Yalçın İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler