Uzman Dr. Aydın Kelkit İletişim Bilgileri

Doktorhekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan Uzman Dr. Aydın Kelkit iletişim bilgilerini, Uzman Dr. Aydın Kelkit adresi, Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Aydın Kelkit telefonu, Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Aydın Kelkit internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Uzman Dr. Aydın Kelkit Sivas Sultan 1. İzzettin Keykavus Devlet Hastanesi / Sivas adresinde Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Aydın Kelkit telefon numarası 0346 221 60 10, faks numarası ise Bulunamadı 

Ayrıca Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Aydın Kelkit e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Aydın Kelkit İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sivas ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Sivas sayfamızı ziyaret ediniz.

Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Yrd. Doç. Ahmet Acıduman İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Ankara, Ankara Tıbbi Etik Uzmanı ofisi ve en iyi Tıbbi Etik Uzmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Doktor Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategoriler
Advertorial