Dr. Mediha Yılmaz İletişim Bilgileri

Doktorhekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan Dr. Mediha Yılmaz iletişim bilgilerini, Dr. Mediha Yılmaz adresi, Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Dr. Mediha Yılmaz telefonu, Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Dr. Mediha Yılmaz internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Dr. Mediha Yılmaz Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi / Bursa adresinde Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Dr. Mediha Yılmaz telefon numarası 0224 442 84 00, faks numarası ise Bulunamadı 

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Dr. Mediha Yılmaz e posta yoluyla myilmaz@uludag.edu.tr e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Dr. Mediha Yılmaz İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Bursa ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Bursa sayfamızı ziyaret ediniz.

Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Uzman Dr. Mehmet Salim Korucu İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde en iyi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, İstanbul ve İstanbul Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı ofisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Doktor Arama Terimleri:

Dr. Mediha Yılmaz İletişim Bilgileri için 2 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategoriler
Advertorial