Prof. Dr. Bilgin Efe İletişim Bilgileri

Doktor, hekim veya tabip. Bin yıl önce, ilk üniversitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte, akademik bir unvan olarak kullanılmıştır. Günümüzde, 6 yıl eğitim süresi olan tıp fakültesi mezunlarına verilmektedir. Kişilerin adlarından önce gelen Dr. kısaltmasıyla belirtilir. Türkiye çapında görev yapan tüm doktorların detaylı bir rehberini hazırlayıp, doktorlar hakkında detaylı iletişim bilgilerini paylaşarak sizlerin en doğal hakkı olan “Hekim Seçme Hakkı”nı en iyi şekilde kullanmanız için sitemiz bir tık uzağınızda.

Bu yazımızda Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Bilgin Efe iletişim bilgilerini, Prof. Dr. Bilgin Efe adresi, Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Bilgin Efe telefonu, Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Bilgin Efe internet sitesi ve e posta adresini bulabileceksiniz.

Prof. Dr. Bilgin Efe Cengiz Topel Cad. Vardar Sok No. 1 Çiğdem Apt. / Eskişehir adresinde Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Bilgin Efe telefon numarası 0.222.220 43 93 , faks numarası ise 0.222.220 57 73

Ayrıca Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Bilgin Efe e posta yoluyla Bulunamadı e posta adresinden ulaşabileceğiniz gibi Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Bilgin Efe İnternet Sitesi üzerinden de doktorla iletişime geçebilirsiniz.

Eskişehir ilinde görev yapan diğer doktorları incelemek için lütfen Eskişehir‘da görev yapan Doktorlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan diğer doktorları incelemek ve iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Dr. Betül Doçantekin İletişim Bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler